rejestracja  |  logowanie

Zasady kompletowania przesyłek i ustalania kosztów dostawy

W tej zakładce zawarte są istotne informacje dotyczące zasad kompletowania zamówień, w szczególności dotyczących przesyłek wieloprzedmiotowych, a także zasady ustalania kosztów transportu.

Koszt przesyłki kurierskiej 20,00 zł i przesyłki kurierskiej pobraniowej 25,00 zł, dotyczą – co do zasady – paczek o wadze do 30 kg i gabarytach: dł. do 120 cm, wys. do 80 cm, szer. do 80 cm, z tym, że suma wymiarów nie może przekraczać 300 cm (dł + wys*2 + szer*2).

Niektórych przedmiotów nie łączymy w jedną paczkę ze względów bezpieczeństwa przedmiotu przesyłki.

Rury pex/al/pex nie łączymy z szafkami do rozdzielaczy, z uwagi na zbyt duże ryzyko uszkodzenia szafki.

Listwy montażowej, z uwagi na jej długość (2 m) nie łączymy z żadnymi przedmiotami, chyba, że Kupujący wyraża zgodę na przesłanie listwy w odcinkach 1 m (jeśli „TAK” należy informację o tym umieścić w uwagach do zamówienia).

W przypadku zakupów wieloprzedmiotowych koszt transportu musi zostać bezwzględnie potwierdzony przez Sprzedawcę.

Koszt transportu grzejników ustalany jest indywidualnie, w zależności od rodzaju grzejników, ich liczby, wagi oraz wymiarów. Max kwota pobrania wynosi 5.000,00 zł. Zamówień z kwotą pobrania przekraczającą 5.000,00 zł nie realizujemy, chyba że Kupujący różnicę pomiędzy kwotą należną za zakupione przedmioty a kwotą 5.000,00 zł zapłaci przelewem na konto przed wysyłką towaru.

« powrót do: Dostawa

Szybki kontakt

Projekt i wykonanie: Arena Internet