rejestracja  |  logowanie

Polityka prywatności

Ochrona prywatności naszych klientów ma dla nas znaczenie priorytetowe. W związku z powyższym przedstawiamy Państwu zasady oraz sposób gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji o Klientach sklepu www.instalco-tech.pl

Gwarantujemy przestrzeganie Państwa praw wynikających z Ustawy o ochronie danych osobowych, w szczególności tych związanych z prawem wglądu w swoje dane osobowe oraz wprowadzania do nich zmian. Informacje dotyczące naszych Klientów mogą być przekazywane jedynie na wniosek uprawnionych organów państwa polskiego oraz w przypadku niezapłacenia należności Instalco-Tech podmiotom prowadzącym w jego imieniu postępowanie związane z dochodzeniem należności.

  • Rejestracja
    Podczas rejestracji konieczne jest podanie swoich danych osobowych oraz kontaktowych (imię, nazwisko, adres mailowy, telefon kontaktowy). Podanie tych danych jest warunkiem koniecznym do dokonania zakupu. Podane dane wykorzystywane są do sprawdzenia, czy dana osoba spełnia warunki rejestracji oraz do poprawnego wystawiania dowodów zakupu. Klient może uzyskać dostęp do swoich danych po zalogowaniu się do swojego konta.
  • Adres IP oraz Cookies
    Na podstawie ogólnych zasad realizowania połączeń internetowych firma Geating-Instal zbiera ogólne informacje o odwiedzających nasz sklep, gromadząc informacje np. o adresie IP lub cookies. Te dane są wykorzystywane do monitorowania ruchu w naszym sklepie, tak, aby dostosować ofertę towarową do oczekiwań naszych Klientów. Powyższe dane możemy także ujawnić współpracującym z nami firmom w postaci ogólnych zestawień statystycznych.
  • Linki
    Na naszych stronach umieszczamy także linki pozwalające na przejście na inne strony internetowe. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż firma Heating-Instal nie ponosi odpowiedzialności za treści umieszczone na tych stronach internetowych.
« powrót do: Podstawowe informacje

Szybki kontakt

Projekt i wykonanie: Arena Internet