rejestracja  |  logowanie

Kontakt

Heating-Instal
ul. 3-go maja 37
37-550 Radymno,

kom. +48 728-965-250

sklep@instalco-tech.pl
formularz kontaktowy »

Producenci

Vistula Group S.A. jest spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., która specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i dystrybucji biżuterii oraz kolekcji mody dla kobiet i mężczyzn.

Obecne oblicze Vistula Grup S.A. jako jednej z najbardziej znanych firm działających w branży odzieżowej i jubilerskiej, ukształtowane zostało w wyniku realizacji intensywnego rozwoju poprzez fuzje i przejęcia dokonane w ciągu ostatnich lat. Proces ten obejmował połączenie z Wólczanką S.A. w 2006 roku, przejęcie Galerii Centrum Sp. z o.o. na początku roku 2007 oraz uzyskanie statusu podmiotu dominującego wobec spółki W. Kruk S.A., a następnie przeprowadzenie procedury jej prawnego połączenia z Vistula Group S.A. w grudniu 2008 roku. Celem wyżej wspomnianych działań konsolidacyjnych było zbudowanie wokół spółki Vistula Group S.A. grupy kapitałowej skupiającej znane polskie marki działające na rynku mody, biżuterii i towarów luksusowych.

Od 2000 roku podstawą strategii Spółki jest koncentracja wokół funkcji „operatora” marek, projektanta odzieży i dystrybutora na rynku detalicznym. W obliczu spadku przychodów z eksportu przerobowego spowodowanego odchodzeniem zleceniodawców z Europy Zachodniej na bardziej konkurencyjne rynki krajów Dalekiego Wschodu, własny potencjał produkcyjny grupy kapitałowej Vistula Group S.A. jest stopniowo ograniczany w celu jego dostosowania do istniejących możliwości sprzedaży na rynku krajowym i zagranicznym. Działalność produkcyjna jest przenoszona do innych wyspecjalizowanych podmiotów krajowych i zagranicznych, nie powiązanych kapitałowo i organizacyjnie z Vistula Group S.A.

Vistula Group S.A. od lat dynamicznie rozwija własną sieć sprzedaży detalicznej. Aktualnie liczy ona ponad 250 sklepów o łącznej powierzchni sprzedażowej liczącej ponad 50 tys. m2 (w tym między innymi: 78 sklepów marki Vistula, 55 sklepów marki W.Kruk, 72 sklepy marki Wólczanka, 13 sklepów marki Galeria Centrum oraz 33 sklepy marki Deni Cler Milano).

Szybki kontakt

Projekt i wykonanie: Arena Internet